Apple Watch s LTE se začnou prodávat v dalších zemích

0

Apple watch

Apple ohlásil, že začne prodávat své hodinky ve verzi vybavené LTE v dalších zemích, a to už příští týden. První z těchto zemí budou Spojené arabské emiráty, ve kterých je Apple začne nabízet ve spolupráci s operátorem Etisalat. Nabízet je budou za 1 364 dirhamů, tedy v přepočtu za 8 000Kč.

Apple watch series 3 s LTE konektivitou si ve Spojených arabských emirátech můžete předobjednat už 8. června. Samotný prodej pak začne začne 15. června s cenou startující na 1 364 dirhamech.

Prodej Apple watch v UAE měl být původně spuštěn mnohem dříve, už loni v září. Zdejší operátoři ale museli upravit své datové sítě aby byly kompatibilní s jablečnými hodinkami a úpravy se protáhly.

Další země

Druhou zemí, ve které začnou prodeje už příští týden je Mexiko. Zde je budou prodávat rovnou dva operátoři a to AT&T a Telcel. Datum prodeje je stejné jako v předchozím případě a unikly také ceny, které mají začínat už na v přepočtu 9 700Kč. Celý seznam uniklých cen je následující.

  • hliníkové Apple watch 38mm – 8 999 pesos
  • hliníkové Apple watch 42mm – 9 699 pesos
  • Apple watch 38mm z nerezové oceli – 13 999 pesos
  • Apple watch 42mm z nerezové oceli – 14 999 pesos

V pořadí třetí zemí se stane Brazílie, ve které je nabídne Clero a to za cenu v přepočtu 18 300Kč za 38mm model. Unikla také cena za větší model, zatím ale není jasné jestli se jedná o hliníkovou, nebo nerezovou verzi.

  • Apple watch 38mm – 3 199 BRL
  • Apple watch 42mm – 3 449 BRL

Čtvrtou a poslední zemí, ve které prodeje začnou příští týden je Jižní Korea. Prodávat je bude překvapivě LG Uplus.

Prodeje ve všech jmenovaných zemích začnou ve stejný den a to 8. června pro předobjednávky. S dostupností v Apple Storech bude až 15. června.

Na dostupnost v České Republice si bohužel budeme muset ještě nějakou dobu počkat. Bez zajímavosti ale rozhodně není cena, která se ve jmenovaných zemích velmi liší.

Pro lepší fungování tohoto webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím, jak postupovat?