Vesmírně šedé příslušenství si nyní můžete koupit bez iMacu Pro

, 0

iMac Pro

Loni při představení iMacu Pro představil Apple také barevně sladěné příslušenství k vesmírně šedému macu. Hned po představení se po něm spousta lidí začala shánět a netrpělivě očekávala spuštění prodeje. Dokonce po spuštění prodeje tohoto jablečného stroje pro profesionály spousta čerstvých majitelů nové myši a klávesnice začala přeprodávat na eBay. Vzhledem k exkluzivitě se samozřejmě ceny vyšplhaly značeně vysoko a pomohly tak snížit pořizovací cenu tohoto iMacu.

Po včerejší keynote zaměřené na školství Apple znovu zpřístupnil svůj online obchod a mimo představené novinky přidal i zmíněné příslušenství. Nyní tak máte možnost si pořídit Apple Magic Mouse, Keyboard a Trackpad ve stříbrné nebo vesmírně šedé barvě. K tmavší variantě zároveň dostanete originální černý lightning kabel. Není ale vše tak růžové jak by se mohlo zdát a Apple si za toto stále exkluzivní příslušenství účtuje příplatek. Jaké jsou tedy ceny ve srovnání s klasickou stříbrnou variantou?

Ceny

Magic Mouse 2

  • 2 590Kč – stříbrná
  • 3 190Kč – vesmírně šedá

Za černou myš si tak připlatíte zhruba 23%.

Magic Keyboard

Pouze varianta s numerickým blokem.

  • 4 190Kč – stříbrná
  • 4 490Kč – vesmírně šedá

U klávesnice je příplatek pouze 7%.

Magic Trackpad 2

  • 4 190Kč – stříbrná
  • 4 490Kč – vesmírně šedá

V případě trackpadu se dostáváme na stejných 7% jako u klávesnice.

Magic Mouse 2 space gray

Obrázek.

Pro lepší fungování tohoto webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím, jak postupovat?