Apple nabízí bezplatnou výměnu baterií v MacBooku Pro

, 0

Apple spustil program pro bezplatnou výměnu baterií u 13″ MacBooku Pro bez TouchBaru. Podle výrobce může být problémem s baterií zasažena malá část zmíněných Macbooků vyrobených mezi říjnem 2016 a říjnem 2017.

Majitelé zasažených MacBooků by měly navštívit Apple Retail Store nebo kontaktovat autorizovaný servis.

Jak poznat zasažený MacBook?

Pro ověření připravil Apple tuto speciální stránku, na které stačí zadat výrobní číslo vašeho MacBooku. Stránka Vás poté informuje, jestli máte na bezplatnou výměnu nárok a jak by jste měli postupovat dále.

Jak zjistit výrobní číslo?

Zavřete MacBook Pro a otočte ho vzhůru nohama. Sériové číslo je na spodní straně počítače vedle označení shody s předpisy.

Záruka

Apple nabízí bezplatnou výměnu, jedním dechem ale dodává, že se tím nijak nemění záruka na zařízení. Zároveň nabízí proplacení výměny majitelům, kteří již nechaly baterii vyměnit na své náklady v autorizovaném servise. Stačí kontaktovat podporu Apple a nechat si poradit, jak postupovat dále. Není však třeba spěchat, nabídka bude k dispozici po dobu 5 let od uvedení MacBooku Pro (bez TouchBaru).

Pro lepší fungování tohoto webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím, jak postupovat?