Podívejte se na uniklé fotky zlatého iPhone X

, 0

iPhone X zlatý

FCC zveřejnila fotky iPhone X ve zlaté barvě, nejedná se ale o úplně aktuální únik. Uniklý dokument je datován na 8. září 2017 a ukazuje prototyp v nakonec nevydané zlaté variantě.

Jak je na fotkách vidět, zatímco skleněná záda vypadají že barevně ladí s těmi na iPhone 8 (Plus). Kovový rámeček je výrazně zlatý a je to poprvé, kdy můžeme tuto barvu spatřit na iPhone. Důvodem není osvětlení které vypadá že je přírodní. Teplejší barvy od osvětlení by se nejspíš projevily na bílém metru ale i podložce.

Displej

Další zajímavostí uniklého dokumentu je zmínka o LCD displeji, který k iPhone X úplně nepasuje. Všechny aktuálně prodávané verze se chlubí oled displejem. Jinak ale připomíná iPhone X ve všech ohledech, jen v dosud neviděné barvě.

Je tu ještě jedna drobná odlišnost oproti iPhone X jak jej známe. Po celém světě se prodává ve třech verzích podle použitých čipů a antén (A1865, A1901, A1902). Dokument kromě těchto tří zmiňuje ještě čtvrtou verzi A1903.

Nejde tak o únik fotek těsně před začátkem prodeje nové barevné varianty ale o fotografie zachycující prototyp. Zároveň jde o potvrzení, že Apple opravdu původně plánoval vydání ve 3 barvách jak zmiňovala řada spekulací. Stejně tak jde o důkaz, že se Apple snažil zajistit dostatek komponent pro svůj vlajkový model, aby byl hned po představení k dostání. Očividně ale některý z dodavatelů nedokázal dodávat díly v dostatečné kvalitě/množství.

Fotografie

 

Obrázky.

Pro lepší fungování tohoto webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím, jak postupovat?