iPhone X Plus nabídne zlatou a možná i dual SIM variantu

, , 0

iPhone X a iPhone X Plus

Bloomberg zveřejnil nové informace k očekávanému 6,5″ OLED iPhone X Plus a levnějšímu 6,1″ LCD iPhone (2018), který by jej měl doplnit později.

iPhone X Plus

Zprávy hovoří o tom, že display u nového většího iPhone nabídne úhlopříčku okolo 6,5″ a „bude ostrý jako 5,8″ varianta“. Tento phablet nese kódové označení D33 a podle zdrojů blízkých Applu nabízí hned několik prototypů tohoto obra rozlišení 2688×1242 pixelů.

Jako další novinku zmiňuje Bloomberg novou barevnou variantu pro řadu iPhone X. Konkrétně se jedná o verzi zlatou, kterou od vydání iPhone 5S přerušil až aktuální iPhone X (2017). Ten ji původně měl nabízet také, ale z důvodu mnoha výrobních problémů z této varianty nakonec sešlo.

iPhone (2018)

Budoucímu „levnějšímu“ iPhone se ale novinka v nabídce barevných variant nejspíš vyhne a bude si tak muset vystačit s vesmírně šedou a stříbrnou.

Dual-SIM

Podle posledních informací Bloombergu Apple pracuje i s myšlenkou přidání podpory druhé sim karty ve větším iPhone X Plus. Tuto možnost by jistě uvítalo mnoho uživatelů, kteří často cestují a jsou nuceni používat více sim karet. Částečně ale tato varianta nekoresponduje s dosavadní snahou Applu prosadit E-SIM, o což se pokouší například v iPadech.

Podpora E-SIM ale může být dále než se očekávalo a Apple by mohl pro některé trhy vydat telefon vybavený dvěma sloty pro sim kartu, a pro některé trhy telefony vybavené pouze E-SIM.

Obrázek.

Pro lepší fungování tohoto webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím, jak postupovat?