iPhone SE 2 dostane skleněná záda

, 0

iPhone SE 2

Úniky informací o iPhone SE 2 si často značně protiřečí, zatímco některé slibují kompletně nový telefon, jiné pouze novější procesor. Dnes se na internet dostaly nové fotky, které by se mohly zařadit zhruba doprostřed tohoto spektra. Novinka by podle nich sice měla přinést skleněná záda na rozdíl od hliníku použitého u aktuální generace. Vše ostatní ale zůstává na první pohled stejné.

Co zůstane?

Pro některé velmi důležitá věc zůstane na svém místě, konkrétně 3,5mm audio jack. Stejně tak Home Button na přední straně zůstává a z přední strany telefony budou shodné. Stejná přední strana zároveň znamená, že se nový iPhone SE 2 nedočká FaceID ani displeje přes celou přední stranu.

Co dostane nového?

Hlavní novinkou tak bude nový procesor, nejspíš z iPhone 7, možná novějšího iPhone 8 a se skleněnými zády by navíc mohl telefon nabídnout podporu pro bezdrátové nabíjení.

Pro koho bude nový iPhone SE 2?

Vzhledem k malému množství novinek a vůbec změn tak novinka na první pohled nemusí vypadat zajímavě. Ještě je tu ale jeden velmi důležitý faktor a to cena. Už nějakou dobu se spekuluje o tom, že nové iPhone X a iPhone X Plus budou začínat na cenách okolo 30 000Kč a že by Apple rád na svou stranu získal některé z majitelů levnějších Android telefonů. Nový iPhone SE 2 by tak mohl být ideálním lákadlem pro vstup do jablečného světa a zároveň být cenově zajímavou alternativou špičkovým iPhone X.

Představení této novinky se očekávalo již na jaře, nyní se mluví o červnové WWDC. Nám nezbývá než čekat na oficiální představení.

Galerie

 

 

Obrázky.

Pro lepší fungování tohoto webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím, jak postupovat?