Bezdrátová nabíjecí podložka AirPower se začne prodávat již příští měsíc

, , 0

AirPower

Loni v září Apple při představení nových iPhonů ukázal Apple také vlastní bezdrátovou nabíjecí podložku AirPower. Ta by měla podle Applu usnadnit každodenní život majitelům jablečných zařízení a umožnit jejich pohodlné nabíjení. Podložka podporuje běžné bezdrátové nabíjení pomocí standardu Qi a je tak kompatibilní i s androidy, ale především nabízí vylepšení přímo na míru Apple zařízení. Kromě nabíjení totiž všechny nabíjené zařízení propojí a na svém iPhonu tak můžete sledovat stav baterky v ostatních zařízeních.

Podporovaná Apple zařízení

  • iPhone X
  • iPhone 8 Plus
  • iPhone 8
  • Apple Watch Series 3
  • AirPods

K nabíjení bezdrátových sluchátek je ale třeba dokoupit nový kryt.

Dostupnost

Nyní se na internet dostaly informace o dostupnosti a podložka bude dostupná již příští měsíc. Podle důvěryhodných zdrojů se nebude jednat pouze o oficiální Apple Store, ale i ostatní autorizované prodejce. Přesné datum ale bohužel zatím neví nikdo. U nás v Česku už několik větších obchodů, jako například iWant, nabízí upozornění na dostupnost. Alza dokonce zveřejnila očekávanou cenu, kterou za Apple AirPower předpokládá je 4 959Kč. Oficiální cena se očekává lehce vyšší ale přes 5 tisíc by se dostat neměla. Osobně oficiální cenu odhaduji na 4 990Kč. 

Pro lepší fungování tohoto webu používáme cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím, jak postupovat?